Щорічно, починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг, який об'єднує всіх, хто дарує книги дітям і прищеплює їм любов до читання.

Саме до цього дня бібліотеки міста проводили акцію «Твори добро! Подаруй бібліотеці книгу!». У цей святковий морозний день, 14 лютого, до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали маленькі читачі зі своїми батьками, щоб подарувати книжки: Господінов Олександр та Кругленко Дарина, Велика Дар'я та Сівка Євген разом зі своїми мамами, Ніколаєнко Маргарита зі своєю бабусею, Храновський Давид, Матяш Назар та ін.

Найкраща валентинка для бібліотеки – це книга, подарована від щирого серця. Серед подарованих книг казки Г.Х.Андерсена і Ш.Перро, збірка «Золотий віночок», «Казки про тварин», твори М.Гоголя, «Потішні казки» Р.Кіплінга, «Пригоди Тома Сойєра» М. Твена, «Карандаш и Самолелкин на Луне» В.Постникова тощо.

Всі подаровані книги Ви зможете знайти у фонді нашої бібліотеки!

Зробіть цей світ добрішим, світлішим і щасливішим! Даруйте книги, а ми, і наші користувачі, будемо вам дуже-дуже вдячні!