У заході взяли участь та поділилися саме практичним досвідом, особливостями корекційної, логопедичної роботи практичний психолог Марина Хода, логопед Valentina Kovbasenko Zylkevskaya, а також Ганна Кімлик , яка поділилася власним досвідом, щодо оособливостей виховання дитини з синдромом Дауна.

В той час, коли матусі, педагогічні працівники спілкувалися зі спеціалістами (психологами, логопедами, лікарями…) в кімнаті казок, дітки мали змогу весело та цікаво провести час. Тут їх чекала розважально-ігрова програма від бібліотекарів: лялькова вистава «Посмішка», ігри з веселими тролями Трояндочкою і Квітаном. Дивували фокусами та цікавим майстер-класом по виготовленню іграшки-антистрес Капітошки Агенство Свят «Веселка».

А яке ж свято без подарунків? Всі маленькі учасники заходу отримали олівці та альбоми для малювання.

Крім того, по закінченню всіх розважальних програм, мами разом з дітками та бібліотекарями спілкувалися на різні теми, ділилися враженнями за день. Привітали один одного з Днем щастя, що припав якраз на сьогодні, передавали «кубик побажань» та фотографувалися.

Програма була дуже насичена та цікава. Захід пройшов в рамках проекту «Платформа 3D: довіри, добра досвіду», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.