Це свято залишається найпопулярнішим понад сім десятиліть і проводиться останнього тижня березня. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

Дітлахи ДНЗ №25 з бібліотекарем бібліотеки-філії №3 для дітей енергійно провели час на літературній тусівці «Хай книги друзями заходять у ваш дім», під час якої дізналися, що означає слово «бібліотека», про перші бібліотеки світу, найстаріші діючі бібліотеки в Україні.

Охоче хлопчаки та дівчатка гортали сторінки кольорових журналів та книг, приймали участь у рухливих іграх та разом з лисичкою мандрували книжковим лабіринтом та активно відгадували загадки з українських та зарубіжних казок.

Казки допомагають навчити маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями братів наших менших. Всі дітлахи отримали задоволення та нові знання. До заходу була оформлена виставка-презентація улюблених книг «Казок дитячих незабутні чари».