Долали гори, печери, морські глибини – все під силу допитливим та сміливим. Еко-круїз під назвою «Дива й таємниці планети Земля» був присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Літаком учасники круїзу відправились до Африки, на острів Мадагаскар, у кам’яний ліс. Під час польоту «командир екіпажу» провідний бібліотекар Волкова Галина познайомила маленьких пасажирів з історією виникнення Дня Землі. А ще бібліотекар оповідала цікавинки про співучий бамбуковий ліс (Японія), парк каменів ( Іспанія), зелене озеро (Австрія), рисові тераси (Філліпіни) та ін.

«Гуляти – так гуляти» - вирішили мандрівники та й відправились до Америки, спочатку до Північної, а потім їм «підкорилась» і Південна. Потім вони «пересіли» на гелікоптери та й полетіли до «Королеви холоду» - Антарктиди. Не забули також і про найменший материк Австралію та химерні скелі на острові “Кенгуру”. А потім морським круїзним лайнером повернулись додому, до чарівної України.

Під час подорожі діти усвідомили, що людина - це частина природи і якщо ми будемо знищувати природу - значить будемо знищувати самі себе. Мандрівники жваво відповідали на питання, як зберегти красу нашої Землі, як захищати тварин та рослини. Також дітлахи брали участь у іграх, конкурсах, вікторинах, відгадували загадки.

Діти переглядали відео “Неймовірні місця, які насправді існують”, “Найкрасивіші місця на Землі”.

Ми – діти Землі, тож бережімо нашу Землю, бо ми тут живемо, тут живуть наші рідні, близькі, друзі.