А що потрібно, щоб пограти та провести День веселих розваг на чарівному диво острові? Звичайно ж гарний настрій та неймовірну фантазію.

Бібліотекарі бібліотеки-філії №10 разом із підопічними літнього шкільного табору при ЗНЗ №10 «Непосиди Happy time» поринули у захоплюючий світ розваг. Сумувати було ніколи, ми діставалися до диво-острова на уявному веселому моторному човні, де шукали солодкі скарби за допомогою квесту «Чарівні сюрпризи», навчившись орієнтуватися по картам, рятувалися від невидимих піратів, які спочатку викрали ліві черевики і гра «Взуй товариша» допомогла їх знайти, а за допомогою гри «Конспірація» намагалися втекти з острова та виплутувались з джунглів в грі «Чарівний клубочок».

Потім грали у веселу гру «Небачені квіти», де малювали квіти з заплющеними очима, запалювали під веселі ритми літніх мелодій, відпочивали, граючись у смішну гру «Покривало» .

День веселих розваг вдався на славу. Літо триває і ще дуже багато планів, які необхідно втілити в життя… Тож не будемо гаяти час!