ПСьогодні на релакс-шоу «Веселі канікули» до бібліотеки-філії №10 завітали учні літнього табору «Веселка» при ЗНЗ №7. Чомусь у багатьох складається враження, що в бібліотеці сумно, нудно, і тут працювати зовсім не весело. Та це не так! Котрий рік підряд працівники нашої бібліотеки ламають ці застарілі стереотипи. У бібліотеці завжди весело, тому що працюючи з дітьми бібліотекарі самі стають трішки дітьми.

Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок.

Бібліотекарі підготувала для учасників релакс-шоу літературні та логічні ігри, вікторини, мультимедійні відеоперегляди, інформ-хвилинки та інтернет–веселощі. Вони всі разом «Збиралися на курорт», «Рятували яйце від мишки», «Ловили кульки», «Витягували ріпку», пограли у «Театральні етюди», «Винахідливого музиканта», «Дві справи одночасно» які викликали неймовірний сміх та показали непередбачувану фантазію учасників заходу.

Кожен з нас з щемом згадує найкращу пору життя - дитинство. Адже, саме в цей безтурботний період ми по-справжньому можемо насолоджуватися життям. А зараз це допомагають нам зробити наші маленькі читачі. Тож, на канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!