ММоре емоцій та океан вражень отримали учні пришкільного табору школи ЗНЗ І-ІІ ступенів №8 від інформаційного сафарі для допитливих «Канікули з книгою», де на них чекали ігри, вікторини, руханки та безліч розваг та забав.

Для учнів 1, 3, 5, 6 класів ЗНЗ №8 бібліотекарі підготували і провели екскурсію по бібліотеці «В гості до царівни Книги», де окрім захоплюючих вражень від розповіді діти отримали задоволення і від подорожі у лабіринтах книгосховищ. Для юних користувачів було оформлено перегляд новинок літератури «Книжки, від яких неможливо відірватися» та книжково-ілюстративна виставка «Літо з бібліотекою», де охочі до знань діти взяли книги, які їх зацікавили. Діти із задоволенням відповідали на запитання казкового змагання «Битва казок» та літературної гри «Угадай мелодію», де за вірну відповідь отримували літери, з яких потім складали слова. Під час танцювального флешмобу і рухливих конкурсів радощам учасників та вболівальників не було меж. Для виявлення переможців та отримання призів була запропонована інтелектуальна вікторина «Казковий калейдоскоп». Приємним сюрпризом став малюнок на руці зі словами: «Ура, канікули!». Інтерес у дітей викликали і літні читання на природі, під час яких вони збагатили свої знання, дізнавалися багато цікавого.

Все це настільки захопило дітей, що ніхто не помітив як швидко сплинув час, а блиск в очах дітей від зустрічі з бібліотекою залишиться надовго!