Добре слово, створення аури позитиву, оптимістичний настрій – все це дуже потрібне цим особливим людям. І про це ніколи не забувають бібліотекарі центральної міської бібліотеки.

Тому 11 липня вони запросили членів громадської організації «Віра» на родинний  вогник  «Миттєвості  сімейного щастя», завітавши до них у гості.

Секрети особистого життя видатних українців іноді можуть дати великий поштовх для віри в себе, свої сили, особливо духовні, які іноді допомагають «гори звернути».

Цього разу присутнім була запропонована цікава відео-розповідь про дуже сильну характером, вольову, але щиру і добру жінку – улюблену для багатьох українську актрису театру і кіно Аду Миколаївну  Роговцеву, яка через декілька днів святкуватиме своє 82-річчя.

Історія її життя не може не дивувати: Ада Миколаївна досі гастролює Україною та часто навідується на Донбас. Її мужність просто захоплює. А життєвій мудрості варто повчитися. "Я нещаслива, я поховала чоловіка, сина. Іде війна, гинуть люди, я дуже нещаслива. Але це не звільняє мене від того, щоб бути доброю та уважною до людей. Треба приймати тепло людське і радо віддавати, бо життя не кінчається", - заявила народна артистка України.