Головний мультяшний герой Капітошка - весела краплинка чистого літнього дощу, подарував дітям справжнє свято дружби із запальними танцями, рухливими іграми та веселими конкурсами. Там, де з’являється він, розпускаються квіти, листочки і трави.

Капітошка приносить веселощі та дружбу. Він помирив найкращих друзів-тролів Розочку і Цвітана. Вони весь час змагалися між собою хто кращий, але не могли і хвилинки прожити одне без одного. А веселі фіксики Мася і Нолик запрошували дітлахів розгадувати ребуси, загадки, малювати, творити – розважатися!

Чарівний світ казки вабить і маленьких і дорослих, переносить у дивовижний, чудовий світ фантазій та здійснення бажань. На завершення бібліотекарі запропонували малятам взяти участь у вікторині. Діти старанно впізнавали героїв дитячих книжок, жваво підтримували розмову про улюблені мультики та казки, повторили з дітьми правила безпечної поведінки в школі, дома, безпечного поводження на вулиці, дорогах та участі в рухливих іграх.

Ігрова програма «Пригоди КАПІТОШКИ» була проведена в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні.