Що таке рівні права та можливості або гендерна рівність? Чи мають місце гендерні стереотипи у сучасному суспільстві? Це саме ті питання, які часто не знаходять єдиного розуміння та тлумачення серед громадськості.

Шукали відповіді на ці питання й бібліотекарі центральної бібліотеки разом зі студентами Олександрійського педагогічного коледжу.

16 березня в рамках ігрової програми «Ми різні – ми рівні!» молодь ознайомилася з відмінностями понять «гендер» і «стать», студенти дізнались і про гендерні ролі та стереотипи у суспільстві. Упродовж заходу студенти переглянули короткі відеоролики на тему гендера, відповідали на різноманітні запитання, вирішували практичні завдання, а наприкінці ділилися своїми враженнями.

Запропонована тема дуже зацікавила юнаків та дівчат і спонукала до активного обговорення. На завершення заходу кожен дійшов висновку, що, хоч вони і різні, але мають багато спільних рис, і не має значення, до якої статі належить людина - у житті відкриваються рівні можливості для професійних якостей, для талантів, для гармонійного розвитку особистості. Головне - завжди плекати в собі такі риси, як: милосердя, людяність, порядність, сердечність, доброту.

Ось так активно, чутливо, весело та креативно відбулось ознайомлення студентів з поняттям «гендер».