Тож, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, запросили Олександрійську молодь взяти участь у захопливому book-матчі "Тінейджер-smart".

Зрозуміло, що в такий особливий день, бібліотекарі не могли залишити без уваги книги, бібліотеки та літературу, тож один з раундів book-матчу був присвячений саме їм - "Book-мікс". Також, гравцям довелось поринути у світ ІТ-технологій в раунді "Smart peace" та продемонструвати весь свій креатив і почуття гумору в раунді "Smile time". 

Шквал емоцій в учасників викликав раунд "Емодзі", де їм довелося добряче "поламати" голови аби розгадати назви відомих творів, що зашифровані з допомогою кумедних смайликів - емодзі.

Їм влаштували справжній мозковий штурм та добряче полоскотали нервові клітини. Учасникам довелося згадати все те, що вони знали і вивчали та добряче напружити мізки, адже багато запитань були з каверзами й пастками.

Всі учасники book-матчу довели, що вони не тільки з легкістю можуть одночасно маневрувати між вкладками браузера, завантажувати пост на facebook і фото в Instagram, а що вони ще й справжні "smart-тінейджери" - розумні, ерудовані, кмітливі, начитані та допитливі, а його переможці були нагороджені медалями "Тінейджер-smart 2019".