У новому романі йдеться про двох молодих українців, які зустрічаються у Варшаві 1929 року. Один із них – Білл Титла, син українських емігрантів з США. Другий – Ніл Хасевич, студент Варшавської академії мистецтв, який у юності втратив ногу і пересувається на протезі. Згодом перший стає головним мультиплікатором Диснея, а другий – головним художником УПА. Історія ґрунтується на реальних подіях.

Віталій та Дмитро Капранови – українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі, відомі Україні своєю письменницькою та видавничою діяльністю. Брати-близнюки популяризують українську книжку, історію та культуру. Публіцисти роблять вагомий вклад в українську літературу завдяки новаторському стилю пера та інтерактивному підходу до своїх читачів. Завдяки їхнім книжкам, навіть малеча цікавиться історією та літературною спадщиною України.

Зустріч пройшла у невимушеній та теплій атмосфері, присутні ставили питання, спілкувалися з письменниками, а після заходу – фотографувалися з гостями та брали у них автографи.

Запрошуємо до бібліотек міста Олександрії для ознайомлення з творчістю Братів Капранових.