1 листопада відомі дитячі письменники відвідали кілька навчальних закладів міста: НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв”, НВК "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеню", Інклюзивно-ресурсний центр на базі ЗНЗ І-ІІІ ст. №2. На маленьких олександрійців чекали чудові миті з улюбленими авторами й новими зірками дитячої літератури, море найкрутіших книжок, обіймів, автографів і селфі!

В Центральну міську бібліотеку для дітей по обіді на зустріч з Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном, Сашком Дерманським прийшли близько 400 школярів ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2, № 10, № 15, ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей), НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - дошкільний навчальний заклад "Лісова казка", НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" та всі бажаючі мешканці нашого міста.

Живе спілкування з відомими письменниками принесло незабутні враження як для дітей так і для дорослих. Письменники розповідали про свої книги та твори колег так безпосередньо, талановито, з гумором та добротою, що хотілося негайно взяти книгу і познайомитися з її героями детальніше...

А ще було безліч запитань. Дітей цікавило про письменників все: і перша книга, яку написали, і улюблена страва, і улюблена книга, і звідки черпають натхнення і теми для своїх творів, і кого вони люблять більше всіх...

Діти, вчителі, батьки і бібліотекарі мали чудову можливість взяти в авторів автограф, придбати книгу і сфотографуватися на згадку.