Ось зелені листочки стали жовтими, бурими, червоними. Як тільки пролетить вітерець, листя вкриває землю, кружляючи в осінньому танці. А ще це дощ, запах яблук і перший подих холоду.

Та мабуть, найголовнішим атрибутом цієї прекрасної пори є прагнення до затишку і тепла. В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею. Для користувачів Центральної міської бібліотеки для дітей осінь – пора забав, розваг, гарячого чаю та добрих книг.

Сьогодні в бібліотеці було казково. Для того, щоб «поспілкуватися» з природою, відчути красу осінньої пори бібліотекар Світлана Маценко маленьких відвідувачів провела недільний балаганчик «Осінні розваги». Діти відгадували загадки, брали участь у «осінній рибалці», збирали листя, відгадували овочі на дотик, створювали осінній букет та ін. У веселих іграх («Прочитай і намалюй», «Де я?», «Намалюй героя з зав’язаними очима», «Як я знаю народну творчість», «Перейди болото») дітлахи разом з бібліотекарем спостерігали за тим, як міняється природа навкруги, забарвлюючись в різні кольори.

А ще бібліотекар запропонувала дітлахам книги, де осінній настрій звучить в різних тонах, і осінь постає з дуже різних сторін: тут і легкий смуток, і світла ностальгія, і безвихідь, і сонячний промінь крізь хмари – промінь надії…

На завершення заходу всі бажаючі мали можливість сфотографуватися біля осінньої фотозони.