Б рамках акції «16 днів проти насильства» та межах правопросвітницького проекту «Я маю право» спільно з фахівцем місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Олександрія О.А. Лунга-Лягуша та старшим інспектором з ювенальної превенції Олександрійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області бібліотекар бібліотеки-філії №3 провела правознавчий урок «Скажемо насиллю – Н!І».

Учні ЗНЗ №7 дізналися про види домашнього насильства: фізичне; психологічне; економічне; сексуальне. А також про те, що потрібно робити у випадку насильства у сім’ї; куди звертатися по допомогу та як зберегти себе від насильства. Ще для молодих людей близька тема булінгу, тобто цькування несхожих на інших однолітків. Що таке булінг? Як йому протистояти? Як поводити себе жертві та свідку цього явища? Які види булінгу існують? На ці та інші питання учні отримали відповіді.

Підлітки с задоволенням спілкувались з запрошеними фахівцями, ставили різноманітні питання, обговорювали задані ситуації, це змусило учнів задуматися над власною поведінкою та поведінкою товаришів у суспільстві.