Саме за допомогою таких героїчних якостей вони і здобували перемогу. А чи має такі якості сьогодні наша молодь, яка є майбутніми боронителями нашої країни? І чи надійна ця варта?

Саме це й перевірили працівники бібліотеки для юнацтва під час молодіжної патріотичної power-party «Ми варта твоя, Україно!», присвяченої Дню Збройних Сил України. А у ролі вартових сьогодні були студенти Олександрійського коледжу - Білоцерківського національного аграрного університету, та учні навчально-виховного комплексу №9. Вони й показали нам усім, якими повинні бути справжні визволителі, і довели, що ми маємо надійних та сильних майбутніх захисників. Але їм було не легко, адже, щоб довести наскільки сучасна молодь є такою ж відважною і вірною своїй країні, як наші предки, їм довелося пройти таке собі «бойове хрещення»: виконати "Секретне завдання", побувати на передовій, нищивши ворожі танки в конкурсі "Попади в ціль"; пройти мінне поле, знайти серед своїх шпигуна, виконати справжні бойові завдання, показавши свою силу, спритність і витривалість.

А як вони вміють розшифровувати секретні посилання, це щось! І цим вони показали, що наші вояки не тільки сильні, а й напрочуд розумні та кмітливі.

Ось таке собі нестандартне було привітання для наших майбутніх захисників України. Але й нічого іншого їм не треба. Адже молодь дуже полюбляє вечірки, особливо якщо це суперзапальна вечірка.

Тож ми повинні не забувати, пишатися, поважати та рівнятися на наших предків-визволителів і цінити та берегти наших майбутніх захисників!