До цієї видатної події працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнями 6-А класу ЗНЗ №10 провели іст-фактор «Україна соборна навіки».

Бібліотекар розповіла присутнім про історичні події тих років, зазначила, що ΙV-ий Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності. Також присутні дізналися про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Юні історики відтворили хід подій, як саме відбувалося проголошення Акту Злуки. І ще учасники заходу пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України, а потім після заходу утворили свій Ланцюг Єднання. Окрім цього учасники заходу переглянули відеофільм «Як творилася держава» та відеоролики «Нас єднає любов до України», «Ланцюг єднання», «Живий ланцюг».

Наприкінці заходу бібліотекар побажала присутнім єдності, любові одне до одного, що допоможе кожному з нас будувати свій дім, свою правду й свою волю. Бо в єдності – наша сила і наше майбутнє!