Громадянин може адресувати звернення органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить розв'язання порушених у зверненні питань.

Нерідко громадяни звертаються до народних депутатів України і депутатів місцевих рад. Як правильно написати звернення до редакції газети та органів державної влади, розглядали сьогодні під час індивідуальної консультації юриста, місцевий житель зі спеціалістом Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповичем Володимиром Сергійовичем.

Запрошуємо звертатись з цих та інших правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці перший та третій четвер кожного місяця з 10 до 12 години. Також можна звернутись до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м.Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.