Важко уявити собі життя без зубної щітки, виделки, гребінця та одягу для сну і відпочинку – піжами. Цей вид одягу такий звичний та зручний, допомагає нам розслабитися, відчути гармонію. Тому так добре бувати на вечірках у піжамах. Такі гуляння родом з Америки.

Раніше її організовували дівчата – подружки нареченої – на дівич-вечір. Нині ж, «піжамні вечірки» влаштовують як для дітей, так і для дорослих, як для дівчат, так і для хлопців. В нашій країні цей новий вид вечірок з'явився не так давно. А в нашій бібліотеці ми проводимо такі вечірки для таборів уже третій рік поспіль.

Цього року на нашу «піжамну вечірку» завітали учні сьомих класів Ліцею інформаційних технологій. Вони дізналися звідки, все ж таки, у людей взялася мода одягати на ніч піжаму, хто перший почав її вдягати і що вдягали до її появи. Ну, і яка ж вечірка без розваг! Яких тільки веселощів не було! Хлопці та дівчата змагались на спритність, влучність, вправність, оригінальність, кмітливість, танцювали, моторошні історії складали та просто розважались, а за свої труди отримували цукерки – бали. По завершенню, за кількістю цукерок було визначено переможця. Діти отримали море задоволення та позитивних емоцій.