Бути громадянином Європи означає знати про Європу все, від символів, до законодавчих актів.

ЗСаме з такою метою бібліотекарі центральної міської книгозбірні спільно з Олександрійським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до підопічних громадської організації інвалідів «Віра» з правовим всеобучем.

В ході заходу присутні познайомилися з історією прапору та гімну Євросоюзу, з символікою числа «12» ( кількість зірок на блакитному тлі).

З почуттям гордості було переглянуто відеоролик «Олександрії – 271», адже наше рідне місто, завдяки гарному керівництву, також прагне йти в ногу з часом. І вже досягнуто певних успіхів в напрямку євроінтеграції.

Як відомо, головними чинниками європейського суспільства є демократія, верховенство права, рівні умови для всіх. Тому консультація спеціалістів з правової допомоги була дуже доречною для даної категорії користувачів.

Правознавці розповіли про діяльність Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, пропонували свої послуги з виїздом додому, адже люди з обмеженими можливостями не завжди можуть дістатися консультаційного центру.

Надихнуло учасників заходу відео «Історії видатних людей Європи», які, незважаючи на свої обмежені можливості, не падають духом, а навпаки - досягають успіхів у житті.