На обличчях учнів – веселі посмішки, в душі - довге очікування зустрічі з однокласниками, свіжі враження...

Настав час першого уроку. Фахівці бібліотеки для юнацтва вирішили провести його в новому і незвичайному форматі - у формі бібліотечного квілту.

Взагалі, квілт – це стьобане полотно, виконане в техніці клаптикового шиття. То ж бібліотечний квілт - це інформаційний стенд, який складається з окремих частин-клаптиків.

Старшокласники ОНВК № 17 весело та з легкістю зрозуміли правила квілту, швидко долали кожен тайм, де випробовувалась їхня ерудиція. В ІІ таймі «Відкриваємо Європу» школярі вправно та з цікавістю відгадували зашифровану на квілтовому полотні країну.

Обравши нумеровану фішку та дізнавшись відомий факт про країну, вони відкривали картинку за картинкою, радились, розмірковували, дискутували між собою та досить легко впорались з цим завданням. А протягом ІІІ тайму «Склади країну» непосидюча молодь використовувала інформацію, вивчену за весь шкільний період, пригадуючи країни походження оливок, вафель та мережива, батьківщину Мікеланджело, Клода Моне, Мігеля де Сервантеса. Згадали і про те, які кольори присутні на прапорах Німеччини, Греції та Франції, а також батьківщину відомого автомобіля Mercedes-Benz.

Крім цього, віртуально подорожували найцікавішими містами Італії, Норвегії, Франції та Іспанії. Проявляючи свою винахідливість, команди вміло створювали квілтове полотно та заробляли бали.

В кінці цього незвичного першого уроку була обрана команда переможців, які й отримали невеличкі подарунки від бібліотеки. Наостанок, побажавши школярам великих прагнень і цікавих відкриттів, веселого шкільного життя і щасливих змін, чудових друзів і різноманітних захоплень, командам було запропоновано створити яскраве сонечко, додаючи промінці емоцій та вражень від участі у заході.

А закінчився бібіло-квілт для молоді фотографуванням напам’ять, названим по-сучасному - бібліотечний photoset!