Тому, аби занурити молодь в світ революційних розробок і ознайомити з найперспективнішими напрямками технологій в світі, бібліотекар Олена Ланіна 14 вересня запросила учнів ЛІТу на інформаційний коктейль «Двері в ІТ відкриті кожному».

Під час заходу бібліотекар розповіла про інноваційні розробки робототехніки, 3D-принтери, персональний електротранспорт, smart-гаджети, новітні технології в освіті, медицині та передові розробки в інших галузях.

Присутні переглянули цікаві відео «Выбирай ИТ», «Топ-10 технологій світу», «5 лучших квадрокоптеров», «Крутые предметы, напечатанные на 3d принтере», «Красивый электросамокат», «5 самых невероятных роботов», з яких дізналися багато корисного та цікавого про новинки світу hi-tech.

Бібліотекар разом з молоддю пригадали відомих ІТ-спеціалістів світу, які створюють нові можливості для людини, а саме: Марка Цукербе́рга - засновника мережі Facebook, Стіва Джобса - піонера епохи IT-технологій, засновника корпорації Apple і кіностудії Pixar, Вільяма Ге́нрі Гейтс III - програміста, засновника компанії Microsoft, розробника пакету офісних програм Microsoft Office, Марісу Ма́йер - президента і головного виконавчого директора компанії «Yahoo».

На завершення зустрічі бібліотекар побажала ліцеїстам успіхів у навчанні, творчого натхнення і здійснення найсміливіших задумів.