Вони завітали сьогодні на цікавий розважальний захід – казкову заплутанку «Стежками мудрої казки». Як відомо, немає того, хто не любить ці дивовижні повчальні твори, складені впродовж віків народами та авторами різних країн. В них добро й справедливість завжди перемагає зло та жорстокість. Особливо їх люблять діти.

Вигадливі бібліотекарки дуже старалися й підготували учасникам заходу багато цікавих конкурсів. Чого тільки не було! Діти складали пазли до відомих українських казок, відгадували, кому з казкових героїв належать загадкові предмети з чарівної скриньки. Не дивлячись на те, що юних казкознавців ведуча навмисне заплутувала, аби ускладнити завдання, вони все одно чудово впоралися! Цікаво й незвично дітям було із зав’язаними очима, малювати свої улюблені казки. Захопив хлопчиків і дівчаток також конкурс «Чарівний клубочок», де потрібно було швидко розплутатись від ниток та вибратись з «полону» злого чаклуна.

Неймовірно, та кожен охочий мав змогу відчути себе відьмочкою, бо «політав» на справжнісіньких мітлах. Скільки запалу, скільки радісних емоцій відчули хлопчики й дівчатка!

Завершився захід цікавим конкурсом «Старі казки про головне», мораль їх дивовижно співзвучна сьогоденню. А якщо таку казку переказати сучасною мовою, то ефект просто вражає! Таким різним та насиченим був захід, з радістю чекатимемо дітлахів на наступні зустрічі.