Даною послугою скористалися 33 особи.

Платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.

Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Платформа єДопомога має три напрями:

– «єДопомога державна», на якій ви можете дізнатися як отримати допомогу від держави;

– «єДопомога волонтерська», де ви можете самостійно допомогти людям, що постраждали від війни або залишити заявку на допомогу, якщо вкрай цього потребуєте;

– «єДопомога міжнародна» – це можливість подати заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Хто саме може розраховувати на отримання допомоги від міжнародних організацій, залишаючи заявку через платформу єДопомога?

Для міжнародних організацій пріоритетними є найнезахищені верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина, а от рішення щодо виплат та яким саме категоріям населення допомогти, приймають міжнародні організації.

Дану заявку можна оформити на сайті єДопомога: https://aid.edopomoga.gov.ua/.

Після заповнення заявки можна перевірити статус заявки на платформі єДопомога на виплату від міжнародних організацій за даним посиланням: https://aid.edopomoga.gov.ua/check.

Якщо ви не можете зробити це самостійно, звертайтеся до Центральної бібліотеки за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41 або вул. Перспективна, 14, за графіком роботи бібліотеки: понеділок – четвер з 8:00 до 19:00, субота – неділя з 10:00 до 18:00, п’ятниця – вихідний.