Чотириногий мурлика в образі милого «нахабника» міцно закріпився у серцях дорослих і малечі. На жаль, не всі можуть завести хоча б одного живого котика.

А як щодо того, щоб виготовити котика зі шкарпеток?

04 серпня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС присутні, які відвідали майстер-клас з виготовлення іграшки «Котик-муркотик» самі пошили чарівного мурлику зі шкарпеток.

Приємна творча атмосфера, позитивне спілкування супроводжували весь майстер-клас. Учасники заходу відчули себе справжніми чарівниками. Котики, пошиті своїми руками, це не тільки приємний сюрприз або милий подарунок близьким, але й цікаве рішення для прикраси інтер'єру. Словом, котики скрізь доречні.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.