07вересня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулась настільна гра «Alias.Україна», яку провела Анастасія Євсейчик. Присутні ознайомилися з правилами гри, та розділились на команди. Кожна команда намагалась як найшвидше відгадати задане слово на картці та просунутися вперед на ігровому полі.

Під час гри учасники більше дізнались про Україну, розкриваючи картки з такими питаннями, як: гетьмани, зірки українського шоу-бізнесу, пам'ятки, національні страви і смаколики, символи і традиції українського народу, казкові персонажі і ще багато іншого.

Всі присутні були повністю сконцентровані на грі, тому час для них пройшов дуже швидко і непомітно, а головне з користю.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.