Про це, 08 вересня, говорили під час онлайн заняття «Медіаполе: як формується інформаційний простір навколо нас. Інформаційна бульбашка» з учнями 7 класу Ліцею інформаційних технологій.

Протягом заняття із тренеркою, Аліною Касьяновою згадали про алгоритми соцмереж, чому ми бачимо саме такі новини і джерела, як перевіряти інформацію. Також, через цікаву вікторину про курочку повторили які бувають види маніпуляцій.

За допомогою різних вправ учні мали нагоду підкреслити, що у різних людей можуть бути певні специфічні інтереси і вподобання, але всіх нас об’єднує те, що ми постійно споживаємо інформацію. Головне — споживати відповідально!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.