На ці питання відповідали 12 вересня, під час онлайн заняття із психологинею Ольгою Нємовою та учнями 7 класу Ліцею інформаційних технологій, на тему «Поради учням під час дистанційного навчання».

Протягом заняття, що модерувала педагогиня, Аліна Касьянова учасники мали змогу ще раз довести для себе, що чим вища наша мета, тим більше нам потрібно витратити енергії для її досягнення. Дехто висловився, що хоче стати вчителем історії, хтось — добре закінчити художню школу, а хтось — навчитися грати на баяні.

Також, оцінили доцільність власних дій та рівень зусиль для досягнення цілей. Бо без задоволеності результатом втрачається мотивація або міняються цілі. Тому, у висновку, присутні отримали пораду: не чекати, доки вас похвалять та частіше хваліть самі себе. Так можна подолати всі перешкоди набагато легше. А якщо важко поставити перед собою цілі, то необхідно прислухатися до себе: чого я хочу насправді та що я вмію найкраще?

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України