З 2002 року в нашій країні було засновано національне державне свято — День Миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день Миру, заснований ООН.

У 2014 році держава Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. З того моменту, жоден із днів в Україні не був "Днем Миру" ... але Мир обов’язково повернеться. Українське суспільство працює над цим кожен день.

Свій внесок у наближення миру сьогодні зробили студенти Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв разом із Аліна Касьянова — Амбасадоркою миру.

Під час зустрічі педагогиня познайомила учасників зі своєю діяльністю щодо соціальної згуртованості та презентувала напрям роботи занять, що проводяться в межах проєкту ВільноХаб в Олександрійській центральній міській бібліотеці, а саме «Діалог та порозуміння». Актуальна та важлива тема, особливо в теперішній час. Також, до Міжнародного дня Миру візуалізували мрію — створили арт-стіну "Україна вільна" в Бібліотека для юнацтва м.Олександрія.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.