Мільйони людей на нашій планеті мають власні легкові автомобілі, які полегшують їх повсякденне життя, роблять його більш комфортним та зручним. Але всім нам також відомо, що кожного дня на дорогах трапляється велика кількість аварій, у яких гинуть люди. Причиною цих аварій є те, що багато водіїв та пішоходів не дотримуються правил дорожнього руху.

Темні вулиці та вимкнені світлофори під час відключень світла впливають на безпеку на дорогах. Водії просять пішоходів вмикати ліхтарики чи носити світловідбивальний одяг під час переходу вулиць.

Черговий майстер-клас, який пройшов у бібліотеці-філії №2 навчив дітей виготовляти флікери, які так необхідні для безпеки кожного пішохода. Діти із захопленням виготовляли брелки у вигляді долоньки з елементами світловідбивальної плівки, а також пограли в тематичну гру з правил дорожнього руху.

Захід відбувся в рамках проєкту «Громадський хаб «Амбасадори безпеки», що втілюється ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» у партнерстві з Олександрійські бібліотеки за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.