Потрібно багато разів проаналізувати власний творчий політ думок і зрозуміти, з яких частин він складається, скільки часу забирає та що потрібно мати або знати для максимально ефективного креативного рішення.

Налаштовувалися генерувати нові ідеї учасниці заняття «Як зберегти креативність?» – бібліотекарки Олександрійської міської ЦБС, що відбулося 21 листопада у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Разом із тренеркою, Аліною Касьяновою від початку заняття створили позитивний настрій за допомогою незвичних привітань: кожна учасниця придумала своє вітання та продемонструвала його всім.

Сподобалася вправа на незвичне використання звичайної канцелярської скріпки – прописали понад п’ятдесят способів!

Проявити свою творчість допомогла вправа на написання коротенької казки про порожній стаканчик. Герої історій вийшли позитивні, мрійливі, трохи філософські та життєлюбні.

Наприкінці заняття поставили лайки: вправам, настрою, веселим руханкам, атмосфері. Також, зробили висновок, що бібліотекарі – це джерело креативу та натхнення. Тож, домовилися надалі продовжувати надихати одна одну.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.