Не всі у суспільстві можуть, або хочуть проявляти це благородне почуття. Особливо слід приділити увагу толерантності у міжнаціональних відносинах, адже це – шлях до миру.Так склалось, що за весь час існування людства, у світі панує вседозволеність, нетерпиме ставлення до людей, які мають інші цінності, культуру, розмовляють іншою мовою, мають інші політичні погляди або сповідують іншу релігію.

Чому тема толерантності така актуальна у сучасному світі, чому виникають міжнаціональні сутички та конфлікти, які часто переростають у війни? Знайти відповіді на ці питання допоміг діалоговий майданчик «Толерантність у міжнаціональних відносинах – шлях до миру», який провели працівники бібліотеки-філії № 10 спільно з учнями 8-А класу Ліцею №10.

Учні ознайомились з поняттям «толерантність», які риси характеру притаманні толерантній та інтолерантній людині, з’ясували чому виникають міжнаціональні конфлікти та які існують шляхи їх вирішення. Використання різноманітних цікавих вправ, а саме: «Розшифруй у WordArt!», «Дерево толерантності», «Плутанка» допомогли учасникам заходу з’ясувати наскільки актуальна та необхідна толерантність в сучасному світі.

Це саме те, чого так не вистачає сьогодні людям, важливо бути терпимим одне до одного!