Як варіант, можна використати світловідбивальні елементи на одязі чи ранцях. Це дасть змогу водіям побачити юних пішоходів на відносно далекій відстані.

Працівники бібліотеки-філії №10 запропонували учням 3-Б класу ліцею №10 стати учасниками майстер-класу з виготовлення флікерів. Флікери – це маленькі наліпки, значки чи браслети, які відбивають світло у темряві. Вони дають змогу водію побачити пішохода в темряві на більшій відстані.

Діти та їх батьки погодилися. Майстер-клас проходив весело та цікаво. Взявши в руки гострі ножиці, спілкуючись з друзями та пригадуючи правила дорожнього руху дітлахи старанно робили свою справу. Після невеликих зусиль, бо вирізання фетру потребувало їх, діти задоволені та з гарним настроєм і флікерами в руках пішли додому.

Майстер-клас відбувся в рамках проєкту «Громадський хаб «Амбасадори безпеки», що втілюється ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос» у партнерстві з Олександрійською міською ЦБС за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.