На огляд поціновувачів образотворчого мистецтва Олександр Шандан представив 20 робіт: «Олександрійський театр», «День, що минув», «Листопад», «Гімназія», «Місцевий мандрівник», «Старий будинок», «Зорі», «Пожежна вежа», «Ранковий туман» та інші. Дані роботи надають таємничості та багатозначності. До речі, був і автопортрет самого загадкового автора робіт.

Хто ж такий цей містер Ікс? Хто ж ця загадкова постать? Чим займається по життю? Де мешкає? Як називається стиль в якому працює Олександр Шандан? На ці та інші запитання присутні дізналися від місцевої журналістки Олени Карпачової, яка дуже цікаво розповіла про цю загадкову і таємничу людину.

Благодійна фотовиставка привабила поціновувачів мистецтва, які охоче купували роботи нашого земляка. П’ять робіт присутні придбали вже у перший день виставки.

Музичний супровід від викладача по класу фортепіано Олександрійської дитячої музичної школи Сторожук Вікторії Юріївни вразив присутніх.

Кошти зібрані під час виставки будуть передані на потреби бійців Збройних Сил України.

Благодійна фотовиставка «Загадковий Шандан» триватиме до кінця листопада, тож запрошуємо всіх охочих до перегляду неповторних фоторобіт талановитого Олександра Шандана аби придбати картини по досить доступним цінам.