Це, звичайно, загадково і цікаво, якби не АЛЕ… Але людей не видно на вулицях та пішохідних переходах. Як же бути в такій ситуації? Все дуже просто! Стати помітним на вулиці вам допоможе чудовий і стильний флікер.

Як убезпечити себе та дітей на дорозі у темну пору доби? Відповідь на це питання дізнавалися учасники майстер-класу з виготовлення флікерів, який пройшов 22 листопада в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Інспектор сектору ювенальної превенції Олександрійської РВП ГУНТ в Кіровоградській області, майор поліції – Пантак Ганна Володимирівна провела бесіду на тему «Права дитини через призму Конвенції ООН» та нагадала присутнім правила дорожнього руху, а бібліотекар загадувала дітям загадки з даної тематики, на які вони дружно відповідали. Було цікаво та пізнавально. А потім всі дружно виготовляли за власним дизайном світловідбивний флікер: жабка, котик, їжачок, зайчик та інші, які не тільки підвищать безпеку на дорогах у нічний час доби, але і дуже стильно доповнять образ в денний час.

Пам’ятаймо, що у темну пору року бути видимим – надзвичайно важливо!

Майстер-клас з виготовлення флікерів відбувається в рамках проєкту «Громадський хаб «Амбасадори безпеки», що втілюється Агенція сталого розвитку «Хмарочос» за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.