Цього разу, на засіданні Батьківського клубу, ми обговорювали тему, яка сьогодні дуже актуальна – «Правила безпечної поведінки дітей».

На зустріч з батьками до центральної міської бібліотеки для дітей завітали начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції Зраєнко Оксана Миколаївна та молоді курсанти.

Згадавши, що попереду зимові канікули, слід більше уваги приділити питанню безпечної поведінки в побуті та громадських містах, на вулиці, водоймах та дорогах. Щоб уникнути неприємностей та непорозумінь варто заздалегідь попередити дітей про можливу загрозу та навчити елементарних правил безпеки.

А ще обговорили – як поводитися дорослим та дітям на дорозі у темну пору доби.

Взимку світловий день надзвичайно короткий, тож необхідно подбати, щоб на одязі малюка була якась яскрава деталь чи світловідбиваючий елемент – флікер.

Тому усі присутні взяли участь у майстер-класі, де мали змогу виготовили флікери власноруч за авторським дизайном, аби бути помітними на дорозі в темний час доби та під час довгих відключень освітлення на місцевих дорогах.

Засідання відбулося в рамках проєктів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх сімей, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні» та «Громадський хаб «Амбасадори безпеки», що втілюється ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос» за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської централізованої бібліотечної системи запрошує усіх зацікавлених приєднатися до Батьківського клубу!