І, попри те, що цього року багато українців були вимушені залишити власні домівки, розділились родини та друзі, нічого не може відібрати в дітлахів дитинство та завадити їм поринути в новорічну казку й переконатись, що диво все ж існує!

Святкова шоу-програма «Планета новорічних розваг» – чарівна подія, на яку з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

Тож 27 грудня приміщення центральної міської бібліотеки для дітей перетворилося на справжній казковий палац для дітлахів внутрішньо перемішених осіб, які завітали на свято разом зі своїми батьками та рідними. Розважались іграми, конкурсами, піснями та веселими танцями, а також зробили на згадку багато фото з казковими гостями.

По закінченню свята кожна дитина отримала подарункові набори від Благодійної організації «Благодійний фонд «Центр допомоги Олександрії» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проєкту «Батьківський клуб», який реалізовує благодійний фонд "Безпечне майбутнє" у співпраці з UNICEF.