Велике значення у збереженні та зміцненні здоров'я дитини має гігієнічне навчання та виховання. І це насамперед обов'язок батьків. Саме вони своїм прикладом мають показати дитині, як слід виконувати всі гігієнічні процедури.

Тож на чергове засідання батьківського клубу, що діє при центральній міській бібліотеці для дітей, завітали батьки, для яких лікар Темнік Т.В. провела коло спілкування «Особиста гігієна дитини».

В ході зустрічі лікар розповіла присутнім про основні правила догляду за своїм тілом, про те, як правильно проводити гігієнічні процедури, стежити за станом зубів тощо.

Лікарка наголосила, що, перш за все, батькам треба стежити за своїм станом здоров’я і на власному досвіді показувати приклад дітям: як вести правильний спосіб життя, займатися спортом, викорінювати шкідливі звички, дотримуватися правильного режиму дня.

Звичайно, усі батьки погодилися, що тільки щоденним і регулярним гігієнічним вихованням можна досягти формування і закріплення у дитини вміння дотримуватися правил особистої гігієни.

Захід організовано у рамках проєкту «Батьківський клуб», який реалізовує благодійний фонд «Безпечне майбутнє» у співпраці з UNICEF.

НАГАДУЄМО!!!

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають, долучайтеся!

Засідання щовівторка о 16:00 за адресою: проспект Соборний, 102, Центральна міська бібліотека для дітей.

Запрошуємо усіх зацікавлених приєднатися до Батьківського клубу!