Діти - це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти - це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього світу. Кожна людина від народження має природні права. Всі вони закріплені в Декларації прав людини, яка прийнята міжнародним товариством.

12 грудня для учнів СЗНЗ №4 бібліотекарі бібліотеки–філії №3 для дітей провели правовий діалог «Кожний, хто ходить по землі, має свої обов’язки в житті».

Працівники бібліотеки запропонували дітям переглянути презентацію «Знай свої права, дитино!», яка познайомила присутніх з правами та обов’язками громадянина нашої держави. А переглянувши добірку відеоматеріалів, учні майже без помилок назвали правопорушників серед казкових героїв. Коментуючи поведінку персонажів, добре розрізняли поняття права і обов’язку.

Під кінець заходу бібліотекарі запропонували дітям створити асоціативний кущ «Захист прав дитини», який засвідчив що діти дійсно зрозуміли які права та обов’язки закріплені в декларації прав людини.