Cеред дітей встановилася традиція писати листи Святому Миколаю, де вони розповідають, що хорошого чи поганого зробили протягом року.

Сьогодні для вихованців СЗНЗ №4 працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей провели ігровий серпантин «Миколай вночі мандрує, сном і казкою чарує».

Бібліотекар познайомила присутніх з легендами та переказами про Святого Миколая, про історію його життя. В затишній, святковій атмосфері з уст дітей лунали вірші, які вони підготували до свята.

Затамувавши подих, хлопчики й дівчатка переглянули презентацію «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай», яка підняла настрій навіть дуже похмурим дітлахам. Також, учні відгадували зимові загадки та згадували прислів’я і приказки, пов’язані з ім’ям Миколи Чудотворця, за що отримали солодку винагороду – цукерки.

Впродовж заходу, дітлахи розповіли про свої гарні вчинки, ділились радістю, що зранку до кожного завітав Миколай і залишив подарунок.

Бажаємо щоб кожне зимове свято приносило дітям радість, задоволення, пізнання нового. Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят, щастя, миру і здоров’я!