17 лютого в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна відбулась зустріч восьмикласників ОНВК №17 з учасником бойових дій в Афганістані, гвардії старшим полковником, головою громадської організації «Солдати в Афгані» Звєрєвщиковим Євгеном Володимировичем. Він поділилися своїми спогадами, розповів про тих, хто до останнього подиху виконував свій військовий обов’язок, і довів учням, що слово патріотизм – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Цікаві історичні факти, розповідь про життя східного народу, спогади про часи перебування в чужій країні – усе це не залишило байдужими школярів. Розповів Євген Володимирович і про те, як потрапив до далекого Афганістану, про те, що йому довелося пережити під час служби. Хоч і не легко згадувати ті часи, але на питання учнів гість відповідав щиро і правдиво. Спілкування було жвавим і невимушеним.

Всі присутні на заході висловили воїну-афганцю глибоку шану та повагу до його мужності, побажали, щоб життя його було наповнене миром, спокоєм, здоров’ям і впевненістю в завтрашньому дні.