В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

З цієї нагоди напередодні Дня Землі до центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна завітали учні гімназії-інтернату - школи мистецтв на перегляд відеофільмів «Збереження навколишнього середовища».

Основна ціль заходу - звернути увагу учнів і кожної людини планети до проблем Землі і до проблем навколишнього середовища.

Учням було цікаво дізнатися про символ Землі, прапор Землі, дзвін Миру, присутні прослухали поради від Джона Кента, повіреного у справах США в Україні до Дня Землі, розповідь про Паризьку угоду з питань зміни клімату, а також переглянули ряд відео про негативний вплив людської діяльності на нашу планету.

Бібліотекар наголосила на тому, що якою буде планета в XXI столітті залежить від нас і закликала не псувати те, від чого залежить наше життя, дбати про те, щоб природа була здорова, повітря і вода чисті, живі істоти процвітали, тоді кількість світових проблем зменшиться.

На завершення заходу присутні переглянули відео про красу природи, яка дарує нам незабутні світанки і заходи сонця, доносячи до нас чарівний світ своєї душі.

«Тож бережімо нашу природу, нашу Землю, збагачуймо її не тільки для себе, а й для наступних поколінь. Не будьте байдужими до природи! Пам’ятайте: нас багато, а Земля одна» - такими були заключні слова бібліотекаря.