Показати свою майстерність з брейк-дансу учасники мали змогу протягом 5 турів: І тур - «Візитка брейкдансера»; ІІ тур - «RESPECT MY TALENT»; ІІІ тур - «Бі-бойс - сила»; IV тур - «Екстрім-данс»; V тур - «Батл». Команди демонстрували неймовірні елементи верхнього та нижнього брейк-дансу, а зал переповнював шквал емоцій.

Оцінювали таланти та майстерність виконання журі у складі відомих в місті тренерів та хореографів: Ольги Цапюк – хореографа, художнього керівника аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Alex Modern» та Валерія Шохіна – керівника власної танцювальної студії «VIVA DANCE SPORT STUDIO».

За рішенням суддів та глядачів перемогу отримала команда «Dance Flight». Колективи отримали кубки, грамоти та солодкі подарунки. Учасникам настільки сподобався батл з брейк-дансу, що вони забажали повторити його в наступному році, з новими силами та новими рухами.

Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.