Всі, хто любить читати, малювати, переглядати улюблені фільми та мультфільми, прийшовши до нас, не буде розчарований, адже обов’язково знайде тут заняття на свій смак. Юні книгомани мають можливість познайомитися з новинками літератури українських та зарубіжних письменників, а також журнальною феєрією періодичних видань.

Так, 15 серпня 2018 року маленьких користувачів дитячого Інтернет-центру чекав знову цікавий захід: книжковий кадр «Читацька посмішка влітку, або медіа-центр на канікулах».

Сьогодішній день був присвячений персонажу шведської письменниці Астрід Ліндгрен - Пеппі Довгапанчоха.

Присутні переглянули уривки чудового мультфільму про дівчинку, яка змогла втілити мрію всіх дітей: робити те, що хочеться, а не те, що говорять старші. Руді косички, усміхнені очі, веснянкувате обличчя і добре справедливе серце - ось героїня, яку побачили діти на екрані. Дівчинка-фантазерка, бунтарка, жартівниця, надзвичайно сильна, неймовірно щедра і... трішечки самотня.

А щоб краще познайомитися і подружитися з такою дівчинкою, бібліотекарі запропонували малечі прочитати книгу Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха» та пограти в цікаву гру «Веселі шибеники Астрід Ліндгрен».

На завершення читачі малювали незвичайну дівчинку Пеппі та її дотепних друзів, які постійно живуть у мріях, пошуках пригод і знають таємницю щасливого дитинства.