Маленьким українцям було запропоновано взяти участь у національно - патріотичному флеш-мобі «Небо і сонце - наш прапор ясний».

Бібліотекарі попередньо пояснили дітям символічне значення кольорів Державного Прапора України. Адже, як відомо, жовтий колір – це колір пшеничної ниви, колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі, це колір жовтогарячого сонця. Це символ достатку українського народу. Блакитний, синій колір – це колір ясного, чистого, мирного неба. Це колір води, без якої не дозрів би хліб. І ще – це колір миру.

Кожен учасник флеш-мобу мав жовто-блакитні атрибути: квіти, стрічки, кульки, розмальовані руки або ж щічки малят у жовто-блакитних барвах. Всі учасники флешмоб-акції вишикувались у формі прапора, створивши його «живий» образ, коли підняли жовті та блакитні атрибути.

Ми, працівники бібліотеки, віримо в майбутнє України і бажаємо кожній українській родині щастя, добра, миру й любові. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та розуміння!