Тож, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек запросили олександрійську молодь (НВК №9, Олександрійський коледж культури і мистецтв, СПТУ №17) взяти участь у захоплюючому bookinshtain-ралі «Мегамозок 2018».

Зрозуміло, що в такий особливий день, бібліотекарі не могли залишити без уваги книги, бібліотеки та літературу, тож один з раундів bookinshtain-ралі був присвячений саме їм – «Booklib-штурм». Також, гравцям довелось поринути у світ ІТ-технологій в раунді «Smart pace» та добряче "поламати" голову над питаннями з раунду «Очевидне-неймовірне».

Учасникам влаштували справжній мозковий штурм, а вболівальникам добряче полоскотали нервові клітини. Командам довелося згадати все те, що вони знали і вивчали та добряче напружити мізки, адже багато запитань були з каверзами і пастками.

А для того, щоб наша молодь була в курсі всіх останніх літературних новинок, бібліотекарі підготували бібліомікс «Будь у тренді - читай українське».

Всі учасники bookinshtain-ралі довели, що вони справжні "мегамозки" - розумні, ерудовані, кмітливі, начитані та допитливі. Переможці були нагороджені медалями «Мегамозок 2018».