Ні, ні, це не ті учні, яких залишали 35 років поспіль на другий рік навчання! Це найкращі учні, які протягом всього життя прагнуть до самовдосконалення.

Знову осінь. Улюблений і жаданий місяць слухачів школи - жовтень... Коли помірно і лагідно пригріває осіннє сонечко, грають від вітру жовтогарячими кольорами листячка, а інколи накрапає дощик. І ця пора не засмучує їх, а тільки радує.

Вони зібрались разом, в цей жовтневий день, щоб привітати один одного з початком нового навчального року при Вищій народній школі. Саме так, Вища Народна школа м. Олександрії знову розпочала навчальний процес. 129 учнів-слухачів приступають до занять 2018-2019 навчального року.

Позитивну атмосферу свята, створювали оригінальні образи ведучих та молодь, яка прийшла привітати слухачів та здивувати своїми виступами. А це: хореографічний колектив сучасного танцю «Каприз», студенти хорового гуртка Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету та учні Навчально-вихованого комплексу № 17.

Хочеться побажати нашим слухачам успіхів у навчанні, наполегливості, а саме головне, здоров’я та хорошого позитивного настрою. Не зважайте на вік - це не перепона, в цьому вже переконались наші слухачі. Треба навчатись постійно, протягом всього життя.

Як сказав давньогрецький філософ Анаксагор: «Нічого не можна цілком дізнатися, нічому не можна цілком навчитися».