З нагоди цієї дати для учнів Олександрійського професійного ліцею працівники бібліотеки-філії № 5 підготували краєзнавчу годину «Свято доблесті і мужності».

Бібліотекар Воробйова Н. В. ознайомила підлітків з подвигами бійців, молодших командирів та офіцерів, які захищали нашу землю в роки Другої світової війни, та тих, хто зараз обороняє кордони нашої країни - сильних, мужніх захисників.

Перевірити свої знання з історії рідного краю та продемонструвати свою спритність й кмітливість учні змогли під час конкурсів: «Легендарні історичні постаті», «Мій рідний край – моя Олександрія», «Хто швидше» та розгадавши кросворд.

Недаремно народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може.

І на сучасному етапі солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі.