План заходів

та виставкової діяльності

Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи

на  ЖОВТЕНЬ  2018 р.

з/п

Дата, час проведення

Форма та назва заходу

Місце проведення та категорія читачів

Відповідальний

Культурно-масова робота бібліотек

 

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана(01.10)

1.       

01.10.18

8:00

Година духовності “Милосердя, Доброта - багатоликі”

Гімназія №1 ім.Т.Г.Шевченка

Учні ст. шк. віку

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім. О.Блока

2.       

01.10.18

9:00

Поетичний вечір

«Ми з вдячністю звертаємось до Вас!»

Територіальний центр соціального обслуговування

Підопічні тер. центру

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

3.       

01.10.18

15:00

Музично-розважальна програма

 “Знання без меж”

Бібліотека для юнацтва

Слухачі ВНШ

Пріхно С. В.,

завідувач бібліотеки для юнацтва

4.       

02.10.18

13:00

Засідання клубу «Чарівність»

 «Осінні роздуми з ароматом кави»

Центральна міська бібліотека, клуб спілкування  жінок «Чарівність»

Члени клубу

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

До Дня захисника України та до Дня українського козацтва (14.10)

5.       

08.10.18

12:00

Історичний екскурс «Мандри до козацьких скарбів»

Центральна міська бібліотека

Учнівська  молодь гімназії-інтернату – школи мистецтв

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

6.       

11.10.18

11:00

Час веселих випробувань “Як козаки до бібліотеки ходили...”

Бібліотека-філія №10

Учні мол. шк. віку

Слободянюк Л.І., завідувач бібліотеки-філії №10

7.       

11.10.18

12:00

Час веселих випробувань

“Козацький дух - непереможний!”

(в рамках проекту “ДоброДій”)

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

Учні мол. та сер. шк. віку

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

8.       

11.10.18

12:00

Патріотична зустріч з учасником АТО «Захисники рідної землі»

Центральна міська бібліотека

Учнівська молодь ліцею інформаційних технологій

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

9.       

11.10.18

(час за домовл.)

Година-присвята

 “Ви - сила  й мужність. Ви - захист України”

Бібліотека-філія №10

Учні ст. шк. віку

Слободянюк Л.І., завідувач бібліотеки-філії №10

 

12.10.18

15:00

Патріотична зустріч з майстром спорту України з військово-спортивного багатоборства “Захисник рідного краю”

Професійний ліцей

Учнівська молодь

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім. О.Блока

10.   

14.10.18      12:00

Веб-екскурсія

”Подорож козацькими стежками”

Бібліотека - філія №12

Учні сер. шк. віку

Маменко Т .І ,    бібліотекар бібліотеки - філії №12

11.   

15.10.18

8:15

Година мужності

“З відданістю Україні

 в серці”

ЗНЗ №8

Учні сер. шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

12.   

15.10.18

11:40

Гра-мандрівка

“Козацькій славі жити у віках”

ЗНЗ№19

Учні мол. шк. віку

Смородіна Т.В.,

бібліотекар бібліотеки-філії №9

13.   

15.10.18

14:15

Альтанка-марафон

 “Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!”

Бібліотека для юнацтва

Учнівська та студентська молодь

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

До Дня звільнення України від фашистських загарбників (28.10)

14.   

18.10.18

12:00

Альманах пам'яті

“Уже ніхто не знищить Україну, в тобі, в мені, у кожному із нас!”

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

Учні сер. шк. віку

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

15.   

22.10.18

8:00

Історичне віконце

“Пам’ятати про минуле, думати про майбутнє”

Гімназія №1 ім. Т.Г.Шевченка

Учні ст. шк. віку

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім.О.Блока

16.   

25.10.18

10:20

Медіа-година - спомин “За український рідний край боєць боровся кожний”

Бібліотека-філія №10

Учні сер. шк. віку

Слободянюк Л.І., завідувач бібліотеки-філії №10

17.   

25.10.18

11:45

Вечір військового патріотизму

“Він розписався у Берліні своїм багнетом на стіні”

Бібліотека для юнацтва

Учнівська та студентська молодь

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

18.   

25.10.18

12:00

Урок мужності

«За мир у всьому світі – це значить за життя»

Центральна міська бібліотек

Учнівська молодь ліцею інформаційних технологій

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

Заходи з популяризації правових та морально-етичних знань

19.   

15.10.18

12:00

Година-застереження  «Обережно! Юнацький алкоголізм!»

Центральна міська бібліотека Учнівська молодь гімназії-інтернату – школи мистецтв

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

20.   

18.10.18

13:30

Тренінг-мотиватор

“Людина - не товар! Борімось разом!”

Бібліотека для юнацтва

Учнівська та студентська молодь

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

21.   

18.10.18

( час за домовл.)

Відео-урок

“Сповідь раба”

(до Дня боротьби з торгівлею людьми)

Бібліотека-філія №10

Учні сер. та ст. шк. віку

Слободянюк Л.І., завідувач бібліотеки-філії №10

22.   

19.10.18

14:00

Година застережень з елементами презентації «Не потрап в руки торгівців живим товаром»       

Бібліотека - філія №2               

Учні НВК “ЗНЗ  I-III ст.№12-ДНЗ”

Метка О.В.,     бібліотекар                    бібліотеки-філії   №2                 

23.   

19.10.18

15:00

Перегляд та обговорення відео-ролика

“Навчання,гостювання і робота за кордоном”

Професійний ліцей

Учнівська молодь

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім. О.Блока

24.   

23.10.18

8:30

Відвертий діалог

“Діти вулиці - розплата за байдужість”

СЗНЗ №4

Учні сер. шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

25.   

23.10.18

14:35

Відео-година

“Не стань жертвою торгівлі людьми”

ЗНЗ №19

Учні сер. та ст. шк. віку

Смородіна Т.В.,

бібліотекар бібліотеки-філії №9

Інші пізнавальні та розважальні заходи

26.   

01.10.18

12:00

Година пам’яті 

«Федір Плотнір - земляк, патріот, краєзнавець»

Центральна міська бібліотека Учнівська молодь гімназії-інтернату – школи мистецтв

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

27.   

03.10.18

10:00

Медіа - подорож

“100 секретів про звірят для допитливих малят”

ДНЗ №25, вихованці мол. групи

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

28.   

03.10.18

12:00

Година спілкування «Шлях до Німецької єдності» (до Року німецької  мови в Україні та Дня німецької єдності)

Центральна міська бібліотека

Студентська молодь коледжу культури та мистецтв

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

29.   

04.10.18.

9:15

Бібліо-медпункт “Посмішко-терапія”

Бібліотека-філія №10 

Учні мол. шк. віку

Слободянюк Л.І., завідувач бібліотеки-філії №10

30.   

04.10.18

15:00

Майстер-клас з виготовлення топіарію«Кавове дерево»

Центральна міська бібліотека

 Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

31.   

04.10.18

15:00

Ігрова програма з елементами театралізації

“Пригоди Капітошки”

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

Діти з інвалідністю ГО “Віра”

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

32.   

05.10.18

15:00

Свято до Дня Вчителя

“Учителю!Ваше слово-мудрість України,а праця ваша-доля трударя”

Професійний ліцей

Учнівська молодь

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім.О.Блока

33.   

09.10.18

15:00

Заняття з комп’ютерної грамотності.  Відеоінформина

«Світ нових можливостей»

Центральна міська бібліотека

 Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

34.   

10.10.18

10:00

Марафон казкових запитань

“Загляньте до нас, будь ласка, вас запрошує казка”

ДНЗ №35,

вихованці мол. групи

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

35.   

11.10.18

18.10.18

25.10.18

15:00

Майстер-клас з виготовлення топіарію «Кавове дерево»

Центральна міська бібліотека

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

36.   

11.10.18

10:00

Творча майстерня

“Мистецтво бути красивою сьогодні і все життя”

Бібліотека-філія №5 ім.О.Блока

Різні категорії користувачів

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім.О.Блока

37.   

22.10.18

12:00

Літературний вернісаж «На спокій права не дано» (до дня народження

 Б. Олійника)

Літературно-поетична вітальня «Струни серця»

Члени вітальні

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

38.   

24.10.18

10:00

 

Хвилинка - цікавинка

“ В гостях у днів тижня”

ДНЗ №35, вихованці мол. групи

 

Костюкова І.М.

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

39.   

25.10.18

12:00

Краєзнавчий калейдоскоп

“Рідного краю різнобарв'я”

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

Учні сер. шк. віку

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

40.   

26.10.18

9:50

Майстер-клас з художнього розпису одягу від Ірини Кваші “Burdastyle”

Бібліотека для юнацтва

Учнівська та студентська молодь

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

41.   

30.10.18

15:00

Майстер-клас з виготовлення тримача для заміток

 «Сипле листячком багряним осінь золота»

Центральна міська бібліотека

Мистецька вітальня «АРТмікс»

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

Заходи на цільовою комплексною програмою “Академія лідерства”

42.   

25.10.18

13:30

Ділова гра

“Корабель молодих лідерів”

Бібліотека для юнацтва

Учнівська та студентська молодь

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

Виставкова діяльність бібліотек

 

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана(01.10)

43.   

01.10.18

10:00

Виставка-міркування

 “ 1 жовтня - день Доброти та Поваги”

Бібліотека-філія №5 ім. О.Блока

Різні категорії користувачів

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім. О.Блока

44.   

01.10.18

12:00

Перегляд інформаційної полички

“Люди з планети “Зрілість”

Бібліотека-філія №9

Різні категорії користувачів

Смородіна Т.В,

бібліотекар бібліотеки-філії №9

45.   

01.10.18

12:00

Огляд тематичної викладки

“Із джерел народної пісенності”

Бібліотека-філія №9

Різні категорії користувачів

Смородіна Т.В., бібліотекар бібліотеки-філії №9

46.   

8.10.18

10:00

Виставка-кліпінг

“Козацтво - слава України”

Бібліотека для юнацтва

Різні категорії користувачів

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

47.   

22.10.18

10:00

Тематична викладка

“Моя Вкраїно! Біль колишніх ран…”

Бібліотека для юнацтва

Різні категорії користувачів

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки для юнацтва

До Дня захисника України та до Дня українського козацтва (14.10)

48.   

08.10.18

12:00

Презентація книжково-ілюстративної виставки

«Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра»

Центральна міська бібліотека,

читальна зала

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

49.   

10.10.18

10:00

Книжково-

ілюстративна виставка

“Мудрість козацької доби”

 

Бібліотека-філія №5 ім.О.Блока

Різні категорії користувачів

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім.О.Блока

50.   

11,10.18

11:00

Огляд народознавчої викладки літератури

“Жовтень крокує - свято Покрови дарує”

Бібліотека-філія №9

Різні категорії користувачів

Смородіна Т.В., бібліотекар бібліотеки-філії №9

До Дня звільнення України від фашистських загарбників (28.10)

51.   

25.10.18

10:00

Виставка-роздум

“Навічно в пам’яті.

Ніколи знову...”

Бібліотека-філія №5 ім.О.Блока

Різні категорії користувачів

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5 ім.О.Блока

52.   

25.10.

11:00

Викладка матеріалів

 “Ви перемогли, а ми пам'ятаємо”

Бібліотека-філія №3

Різні категорії користувачів

Давидюк А.С.

бібліотекар бібліотеки-філії №3

До заходів з популяризації правових та морально-етичних знань

53.   

02.10.18

11:00

Діалог біля виставки-застереження «Наркоманія: людство під знаком біди»

Центральна міська бібліотека, сектор абонемент

Різні категорії користувачів

 

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

54.   

16.10.18

11:00

Викладка-застереження

«Увага! Ризик! Не стань рабом!»

(до Дня  боротьби з торгівлею людьми)

Бібліотека-філія №3

Різні категорії користувачів

Давидюк А.С.,

бібліотекар бібліотеки-філії №3

55.   

18.10.18

11:00

Виставка-акція

 «Діти – не товар» (до Дня  боротьби з торгівлею людьми)

Центральна міська бібліотека,

читальна зала

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

До інших пізнавальних та розважальних заходів

56.   

1.10.18

14.00

Книжкова виставка - рекомендація

“Наповнимо музикою серця”

Бібліотека-філія №3 для дітей,

Різні категорії користувачів-дітей

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки-філії №3 для дітей

57.   

1 - 4.10.18

Виставка-акція малюнків найменших  користувачів «ВусоЛапоХвіст»

(до Всесвітнього дня тварин)

Центральна міська бібліотека, сектор абонемент

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

58.   

04.10.18

11:00

Перегляд педагогічної виставки

 «Освіта Олександрії»

Центральна міська бібліотека, сектор краєзнавчої роботи

Фахівці в галузі освіти

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна