План заходів

та виставкової діяльності

Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи

на  ЧЕРВЕНЬ  2018 р.

 

з/п

Дата, час проведення

Форма та назва заходу

Місце проведення та категорія читачів

Відповідальний

До Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків (01.06.)

1.       

01.06.18

9:30

Година розваг

«Весь  світ  - у долонях дитини»

СЗНЗ №4,

Учні мол. шк. віку

 

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

2.       

01.06.18

12:00

Бібліостихія

«Дитинство - це гомін веселий усюди»

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

спільно з МЦСССДМ

Діти СЖО

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

3.       

01.06.18

13:00

Конкурс малюнку на асфальті

«Світ моїми очима»

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

спільно з МЦСССДМ

Діти СЖО

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

4.       

01.06.18

18:00

Бібліостихія

«Яскрава, весела, щаслива, завзята дитинства Планета»

М-н «Перемога»

Паркова зона біля площі Перемоги

Діти різного шк. віку та їх батьки

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

5.       

02.06.18

10:00

Kinder - шоу

«Моє щасливе дитинство»

 

Бібліотека-філія №8 для юнацтва

Учні середнього шкільного віку

 

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки-філії №8 для юнацтва

До Міжнародного дня друзів (09.06)

6.       

07.06.18

9:30

Арт-колаж

«Дерево дружби»

ДНЗ №28

Вихованці ст. групи

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

До Дня скорботи і вшанування

пам’яті жертв Війни в Україні (22.06)

7.       

22.06.18

14:00

Історичне дос᾽є 

«В той перший день…»

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

Учні сер. та ст. шк. віку

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

 

До Дня молоді (24.06)

8.       

12.06.18

10:00

Фестиваль аква-фарб

«Youth Day»

 

Бібліотека-філія №8 для юнацтва

Учнівська молодь

Пріхно С. В. завідувач бібліотеки-філії №8 для юнацтва

9.       

З 18 по 24.06.18

15:00

Тиждень майстер-класів для молоді

«Прийди і спробуй!» - плетений браслет «Deutsche Sommer»

Центральна міська бібліотека

Молодь міста

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

До Дня Конституції України (28.06)

10.   

15.06.18

10:00

Мультимедійна година «Конституція в моєму житті»

Бібліотека-філія №2

Учні середнього шк. віку

Метка О.В., бібліотекар філії №2

11.   

25.06.18

10:00

Година історії

«Оберіг нашої державності»

Центральна міська бібліотека Підлеглі Олександрійсь-

кого міськрайонного відділу пробації

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

12.   

26.06.18

14:00

Історичний хроноскоп «Конституція - паспорт держави!»

ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

Сер. та ст.шк.вік

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

13.   

28.06.18

12:00

Актуальний репортаж

«Про Конституцію - з повагою і гідністю»

Бібліотека-філія №7

Учні середнього шк. віку

Ртіщева В.М.,

бібліотекар бібліотеки-філії №7

Цикл літературних канікул в ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

 для учнів  літніх оздоровчих таборів

 «Книжкова естафета сонячного літа»

14.   

05.06.18

10:00

 

 

 

11:00

Казкова феєрія

«Фантазії казкової витонченості»

Учні мол. та сер. шк. віку ЗНЗ №10

 

 

Учні гімназії ім. Т.Шевченка та НедогарськоїЗОШ І-ІІІ ст.

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

15.   

05.06.18

11:00

Лялькова вистава

«Хитрий лис»           

Учні мол. шк.віку

Недогарської ЗОШ І-ІІІ ст.

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

16.   

06.06.18

10:00

Бібліо-забава

«Ми до тебе, книго, в гості завітали»       

Учні мол. та сер. шк.віку ЗНЗ №19

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

17.   

07.06.18

10:00

Година дитячих розваг «Герой оживає, про себе розповідає»   

Учні мол. та сер. шк. віку ЗНЗ№10

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

18.   

08.06. 18

09:30

 

 

10:30

Літературні кульбіти «Серед  дитячих мрій і втіх» 

Учні мол. шк. в. Цукрозаводсько-

го НВК;

 

ЗНЗ №10

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

19.   

08.06. 18

11:00

Лялькова вистава

«Нові пригоди Червоної Шапочки»     

Учні мол. шк. в. Цукрозаводсько

го НВК

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

20.   

11.06. 18

10:00

Ігровий портал  розваг «Літнім  читанням пора, щиро радіє дітвора» 

Учні мол. та сер. шк. віку гімназії ім. Т.Шевченка

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

21.   

11.06. 18

10:00

Літературний ігродром

«До казкової країни ми полинем на хвилину»

Учні  сер. шк. віку Недогарської ЗОШ І-ІІІ ст.

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

22.   

13.06. 18

9:30

Бібліопотяг

 «Казкова країна… Знаєте де вона?»           

Учні мол. шк.в. Цукрозаводсько

го НВК

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

23.   

15.06. 18

10:00

Літній детектив

«Спробуй і ти себе в ролі детектива»    

Учні сер. та ст. шк. віку ЗНЗ №19

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

24.   

19.06. 18

13:00

Бібліо-шоу

 «Країна  дитинства – країна добра»           

Діти з інвалідністю та учні мол. шк. віку

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

25.   

20.06. 18

11:00

Бібліо-десант

«Ура! У нас канікули — нам сумувати ніколи!»    

Учні СНВЗ №4

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

26.   

Щоденно

Бібліо-мульти-манія

«На гостину до Мультипультика»

Учні мол. та сер. шк. віку різних ЗНЗ міста

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

27.   

Щонеділі

Недільні балаганчики в читальній залі

«Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай»  

Учні сер. та ст. шк. віку різних ЗНЗ міста

Овдієнко Л.В., завідувач ЦМБД ім. Ю.Гагаріна

 

Заходи в літніх оздоровчих таборах інших бібліотек-філій ЦБС

28.   

04.06.18

11:00

Поетичний вернісаж

«Сучасна поезія – дітям»

Гімназія ім. Т.Г. Шевченка

Учні мол. шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

 

29.   

04.06.18

11:00

Ігрові перегони

«Граємося – читаємо – розважаємося»

ЗНЗ №15

Учні мол. шк. віку

Маменко Т.І., бібліотекар філії №12

30.   

04.06.18

12:00

Пізнавальна подорож

«Сторінками дитячої преси»

Бібліотека-філія № 7

Учні різного шк. віку

Ртіщева В.М.,

бібліотекар бібліотеки-філії №7

31.   

05.06.18

9:00

 

Екологічний тренінг

«Життя у стилі “ЕКО”»

Бібліотека-філія №8 для юнацтва

Учні середнього шкільного віку

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки-філії №8 для юнацтва

32.   

05.06.18

10:00

Ігрове розважальне свято «Ми - друзі книги!»

Центральна міська бібліотека Учнівська молодь

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

33.   

05.06.18

10:00

Майстер - клас

«Вчимося малювати тварин»

ЗНЗ №8

Учні мол. та сер. шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

34.   

06.06.18

10:00

Зустріч з журналістом «Журналістика: професія зблизька»

Центральна міська бібліотека Учнівська молодь

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

35.   

06.06.18

12.00

Фотоколаж

«Селфі з улюбленою книгою»

Бібліотека-філія № 7

Учні різного шк. віку

Ртіщева В.М.,

бібліотекар бібліотеки-філії №7

36.   

07.06.18

9:00

10:30

Театралізоване «судове» засідання

«Бунтівники проти шаблонів поведінки»

Бібліотека-філія №8 для юнацтва

Учні середнього шкільного віку

Пріхно С. В., завідувач бібліотеки-філії №8 для юнацтва

37.   

07.06.18

9:30

Час веселих випробувань

 «З бібліотекою сумувати ніколи»

Бібліотека-філія №10, паркова зона м-ну «Перемога»

Учні літнього табору

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

38.   

07.06.18

9:30

Літературно - розважальна гра

«В книжках вірні друзі, герої живуть, і я пам’ятаю, як кожного звуть»

ЗНЗ №8

Учні різного шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

39.   

07.06.18

10:00

Конкурсно-розважальна програма

«Немає кращої пори, ніж літо сонячне й веселе»

Бібліотека-філія №2

 Учні різного шк. віку

Метка О.В., бібліотекар філії  №2

40.   

07.06.18

10:00

Ігрова програма

«Пригоди світлофора Моргайка»

(до десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020)

Центральна міська бібліотека Учнівська молодь

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

41.   

07.07.18

11:00

Конкурс малюнку на асфальті

«Діти - квіти землі»

Сел. Пантаївка, площа Єдності

Учні різного шк. віку

Хабібулліна І.О.,

бібліотекар філії №4

42.   

11.06.

9:30

Детективна агенція «Бібліотека. Холмс і К̊»

Бібліотека-філія №10, паркова зона м-ну «Перемога»

Учні літнього табору

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

43.   

11.06.18

10:00

Правова абетка

«Мир і дружба -  не дива, тільки знай свої права»

Гімназія ім. Т.Г.Шевченка

Учні сер. шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

44.   

11.07.18

11:00

Спортивні розваги

«Щоб здоров’я добре мати, треба бігати й стрибати»

Сел. Пантаївка, спортивний майданчик біля будинку культури

Діти молодшого та середнього шк. віку

Хабібулліна І.О.,

бібліотекар філії №4

45.   

11.06.18

11:30

Журнальні цікавинки «Журнали читаю, тому усе знаю»

ЗНЗ №19 «Лісова пісня»

Учні різного шк. віку

Смородіна Т.В.,

бібліотекар бібліотеки - філії №9

46.   

12.06.18

11:00

Бібліо-кінозал

«Для розваги всіх дітей в гості кличе Уолт Дісней»

ЗНЗ №8

Учні мол. шк. віку

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

47.   

13.06.18

9:30

Спортивно-ігрові перегони «Я здоров`я бережу - сам собі допоможу»

м-н «Перемога», стадіон, ЗНЗ №10

Учні різного шк. віку

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

48.   

14.06.18

9:30

Open-air

«Паті в бібліотечному форматі»

М-н «Перемога», пляж «Розвага» Учні різного шк. віку

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

49.   

14.06.18

11:00

Конкурс на кращого оповідача казки

 «Літо під www-парасолькою»

ЗНЗ №19 «Лісова пісня»

Учні різного шк. віку

Смородіна Т.В.,

бібліотекар бібліотеки - філії №9

50.   

14.06.18

12:00

Інформаційна мозаїка

«Правила поведінки під час літніх канікул»

Бібліотека-філія №7

Учні різного шк. віку

Ртіщева В.М.,

бібліотекар бібліотеки-філії №7

51.   

14.07.18

14:00

Конкурс на кращого розгадувала дитячих кросвордів

«Всезнайко»

Бібліотека-філія №4

Діти середнього шкільний віку

Хабібулліна І.О.,

бібліотекар філії №4

52.   

19.06.18

11:30

Фото-конкурс «Сфотографуйся в найдивовижнішому місці з книгою»

ЗНЗ №19 «Лісова пісня»

Учні різного шк. віку

Смородіна Т.В.,

бібліотекар бібліотеки - філії №9

53.   

21.06.18

9:30

Читацьке рандеву

«Опції казкового літа»

М-н «Перемога»

Ігрова площадка ДНЗ №28

Вихованці сер. групи

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

 

Інші пізнавальні та розважальні  заходи

54.   

04.06.18

10:00

Зустріч-діалог з юристом  «Насилля в сім’ї! Як себе захистити?»

Центральна міська бібліотека Учнівська молодь

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

55.   

13.06.18

11:00

Інформаційний репортаж «Молодіжні субкультури: що це?»

Центральна міська бібліотека

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

56.   

20.06.18

12:00

Краєзнавча година

«Відомі імена Олександрії»

Центральна міська бібліотека Члени літературно-поетичної вітальні «Струни серця»

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

57.   

21.06.18

11:00

Бібліографічний огляд літератури

«Український вибір - Європейський Союз»

Центральна міська бібліотека

Різні категорії  користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

58.   

28.06.18

11:00

Віртуальний гід

«Бібліотеки для дітей в Німеччині»

Бібліотека-філія №10

Користувачі Інтернет-центру

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

Виставкова діяльність

59.   

05.06.18

11:00

Інформаційний дайджест «Знайомтесь: «Державна Програма «Питна вода України»       

Бібліотека-філія №3

Різні категорії  користувачів

Давидюк А.С.,

бібліотекар філії №3

60.   

20.06.18

10:00

Книжково-ілюстративна викладка матеріалів

«Той біль із часом не минає»

(до Дня скорботи й вшанування пам’яті жертв Війни в Україні)

Бібліотека-філія №10

Різні категорії користувачів

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

61.   

21.06.18

10:00

Книжкова панорама

«Прочитаймо про війну, щоб довіку пам'ятати»

Бібліотека-філія №7

Різні категорії користувачів

Ртіщева В.М.,

бібліотекар бібліотеки-філії №7

62.   

21.06.18

11:00

Виставка-пам'ять

«Як довго ця війна тривала»

Центральна міська бібліотека, читальна зала

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

63.   

21.06.18

11:30

Книжкова викладка літератури

«В книжковій пам’яті миттєвості війни»

Бібліотека-філія №9

Різні категорії користувачів

Смородіна Т.В.,

бібліотекар бібліотеки-філії №9

64.   

23.06.18
10:00

Виставка - панорама

«Церковна історія і побут»

(До дня хрещення Київської Русі-України)

Бібліотека -

філія №5

 Різні категорії користувачів

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки-філії №5

65.   

24.06.18

14:00

Інформаційно-тематична виставка

«Конституція України – від гетьмана до президента»

Бібліотека -

філія №6

 Різні категорії користувачів

Бугрій С.Л.,

бібліотекар бібліотеки - філії №6

66.   

25.06.18

15:00

Викладка літератури

«Конституція - оберіг нашої держави»

Бібліотека - філія №3 для дітей

Різні категорії користувачів-дітей

Костюкова І.М.,

бібліотекар бібліотеки - філії №3 для дітей

67.   

26.06.18

10:00

Виставка-панорама «Конституція України: вимір історії і часу»

Бібліотека-філія №10

Різні категорії користувачів

Слободянюк Л.І.,

завідувач бібліотеки-філії №10

68.   

27.06.18

10:00

Книжково-ілюстративна виставка

 «Конституція України: від гетьмана до президента»

Бібліотека -

філія №5

 Різні категорії користувачів

Хабарова В.М.,

завідувач бібліотеки - філії №5

69.   

27.06.18

11:00

Перегляд книжково-ілюстративної виставки «Конституція – від козаків до сьогодення»

Центральна міська бібліотека, читальна зала

Різні категорії користувачів

Дерун М.В., завідувач відділу обслуговування ЦБ ім. О.Пушкіна

70.   

27.06.18

12:00

Перегляд викладки матеріалів

«Конституція – паспорт держави»

Бібліотека-філія №12

Різні категорії користувачів

Маменко Т.І., бібліотекар філії №12